PROKOLICAT

Shitet nga: Azem 30 Gsh 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Bejm shitjen dhe blerjen e llojeve te ndryshme te prokolicave per motokultivatora te ndryshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim