Pllugj te Osijekut

Shitet nga: Muhamet 26 Jan 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shiten pllugjt e Osijekut , plluugjt jan ne gjendje te mire dhe te gatshem per pune

Tel : 045 400 155

Qmmimi sipas marrveshjes EB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim