Rimorkio e plehit shtazor

Shitet nga: Altin 17 Maj 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
shes rimorkio te plehit shtazor firma potinger dhe shum e mir e gjendje teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim