Serkullari dhe Freza shiten

Shitet nga: Agim 22 Mar 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shes Serkullarin,e ardhur nga Gjermania,ne gjendje shumë të mir.
Poashtu Freza është e ardhur nga Gjermania,por me një defekt të vogël,që e pengon për ndezje.
Ju faliminderit për mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim