Shes kumbaj kombi gratis

Shitet nga: Ari 07 Pri 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shes kumbaj kombi gratis Shiten dy kumbaj nese bleni kumbajat kombi dhe pikapi vjen cmim kumbajit , wiber 0037744864071 wiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim