Sthil MS250C origjinal gjerman tip i ri

Shitet nga: izet 28 Mar 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Pak I përdorur shum I rujtun I sapo ardhur nga austria nuk ësht riparue asnjë her shum I mir full kompresion motorri esht shum i rujtun dhe ne gjendje ekstra te mir origjinal
singjirët e ri original shpaten origjinale dhe asnje her nuk u riparue eskluyivish iperdorur vetem per nevoja shtepiake ne austri iri kushton 570euro punon shum mir pa asnje defekt hargjimet i ka minimale prej tipave te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim