Tanira me 5 , 6 , dhe 7

Shitet nga: Korabi 19 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shes tanira me 5 me 6 dhe me shtat ne gjendje te rregullt tanira kemi me llagera te drunit dhe te hekkrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim