Taniraq Me 5 Me 6 Dhe Me 7

Shitet nga: zymer 06 Qer 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shes taniraqat me 5 me 6 dhe me 7 . Taniraqat jann shum pak Te perdorur Jan Te po sa ardhur ... Me llagera Te drurit Dhe me Te hekurit
044613706
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim