Taniraq

Shitet nga: Korabi 16 Nën 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shes tanirat me 6dhe me 5 te ruajtur mirë dhe kemi me dy par thepa per informata na lajmroni Edhe ne viber
044613706
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim