Taniraqa Me 7 Diska

Shitet nga: zymer 11 Shk 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shes Taniraqat me 7 Diska te po sa ardhur me Llager te Drurit dhe Te hekurit Tanirat jan Shum Te Ruajtur thujase te ri ..044613706
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim