Treniraq shum meira me 6 pijata

Shitet nga: xxxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

840 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
shes treniraqa ne gjendje shum te mir dhe shum te forta me 6 pijata as jon te varita kun prodhim i osjekut model ma i vjeter po shum te forta si me kan te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim