Vllaq e beogradit

Shitet nga: Mergim 06 Shk 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shiten vllaqat e beogradit te rujtun shum pak te perdoren dhe pllugjt e leskofcit qmimi pak i diskutushem per info 049405574
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim