Zmaj 133 mundesi ndrrimi

Shitet nga: N.T.P . Vellezrit Sejdiu. Dje 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
. Bejm Shitjen Kumbajve.133 dhe 135 me bunker dhe pa bunker .kumbajatt jann ngjendje shum tmir vitii i prodhimit i tyre eshtt-1987-1988-1992-..1997 2001 2004 ne gjenjde te rregullet krejt dhe jon te gatshme per sezonn e ardhshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim