Zmaj 135 - 2001

Shitet nga: Malsori 14 Nën 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shes Dy Kombaja 135 viti i prodhimit 2001 Dhe 1995
2001 Ka 700 or pune
Ndersa 1995 Ka VEq 130 or Pune
Qmimi esht i arsyshme

JU Mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim