freze

Shitet nga: ximi 08 Jan 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
shesim frezen ne gjendje te rregullt kemiii edhe freze tjera dhe mjete tjera bujqsore per me shum na vizitoni ose na telefononi viber +37745909878 valmiri comerc na vizitoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim