kaisha

Shitet nga: fidan 15 Jan 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
shes kaishat sa po ardhur nga austria jan shum te mir dhe te fort
Made in Germany
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim