luga ngarkuse

Shitet nga: flamuri 03 Pri 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
shes lugen ngarkuse e pershtatshme per ngarkim plehit ose dheut me traktor montohet shum let
e pershtatshme per traktora t mdhoj dhe t vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim