makina bujqsore

Shitet nga: xhevdet haziri 04 Nën 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Ne shitje jane 4 pale pllugj
1.Plluge Huard rrotullues,umit e ri
2.Plluge Lemken me tre umi
3.Plluge Krone me dy umi
4.Plluge Rabe Werk me dy umi
te gjithe pllugjet jane nga Gjermania dhe jane pothuajse te ri
Qmimet i kane me marveshje
Tel per kontakt
044307685
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim