rimorkia dhe mjete tjera

Shitet nga: ximi 08 Jan 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
shes rimorkion ne gjendje te rregullt per me shum na telefononi apo na vizitoni tek valmiri comerc gjindemi ne kilometrin e par te rruges podujev merdar kemi edhe mjete tjera bujqsore si psh traktor frez etj per me shum na kontaktoni ne viber +37745909878
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim