shes frigo te madh

Shitet nga: herolind sheholli 22 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shes frigorifer te madh me minus 25 grad dhe plus per meshum kontaktoni ne numrin e telefonit 044310114 ose 044410683
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim