shes traktora dhe te gjitha mjete tjera bujqsore

Shitet nga: ximi 14 Shk 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
shesim traktora dhe mjete bujqsore na vizitoni gjindemi ne magjistralen podujeverdare kilometri i par valmiri comerc na vizitoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim