taniraq 5 dhe me 6 orgjinal

Shitet nga: Korabi 05 Pri 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shes tanira me 5 dhe me 6 shum te ruajtur dhe po sa jane importuar
044613706
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim