vllaq 4 krah dhe 3 krah

Shitet nga: N.T.P . Vellezrit Sejdiu. 28 Dhj 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Shes vllaqa me 4 krah me 3 krah me Valaka shum te ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim