Zmaj 135 - 1993

Shitet nga: malsori Dje 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Zmaj 135 viti i prodhimit 1993 dhe ka vetem 47 orë pune gomat e fabrikes tehu i fabrikes e ka me ventillator me tê gjitha thjesht me te gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim