Cicternen e cinkume

Shitet nga: Altini 13 Pri 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes cicternen e cinkume e posa ardhur nga zvicrra dhe mund ta perdorësh per uj të pijes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim