Dushkolli

Shitet nga: Enver 04 Mar 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shitet traktori ,, FEND,, ipo sa ardhun nga gjermania , posedon kosen me pak fjal traktori eshte ne gjendje shum te mir .
Nr tel +491729706865 si dhe 044832961
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim