Ferguson IMT 39 dhe boj ndrrim me vetura

Shitet nga: Ferguson 10 Gsh 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes Ferguson IMT dhe boj ndrrim me vetura per ma shum kontaktoni ntel: 044-822-747
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim