Gomat 12.4 R38

Shitet nga: Halil osmani 27 Shk 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes gomat 12 . 4 R 38 te posa ardhura nga gjermania jon shum t emira dhe t erujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim