IMT 539 viti 1993

Shitet nga: Skenderi 25 Nën 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes traktorin IMT 539 me vetem 700 orë pune dhe èshté shum i ruajtur per info mund te na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim