IMT 539 viti 1998

Shitet nga: Korabi 14 Nën 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes traktorin imt 539 viti i prodhimit 1998 dhe Ka vetem 1000 or pune i ruajtur me goma te mira me librez me krejt per info mund te na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim