IMT 539

Shitet nga: Kujtim 24 Tet 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shitet Traktori IMT 539 i posa riparuar me pjes Original me garancion Motorri Trapi I Riparuar Koka E Vollanit e Riparuar Llamellat e Reja Gurnet E reja Instalimin e ri Vetem 18 Or te kalume Pas Riparimit Dokumentacionin e rregullt Librezen dhe libren e par te servisit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim