IMT 539

Shitet nga: Korabi 20 Jan 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes traktorin IMT 539 ne ngjendje shum te mir dhe me goma 12 te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim