Shitet Traktori me pllugj te Beogradit dhe tranira

Shitet nga: Rexhep 02 Maj 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Shitet traktori qe eshte ne gjendje te rregullt totalisht. Ka dokumentacion te rregullt dhe eshte ne emer timin. Ne qmimin 4900 euro hyjne edhe pllugjit e Beogradit edhe traniraqat qe te dyjat jane te ruajtura dhe ne gjendje te rregullt. Qmimi eshte i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim