Traktor IMT 539 me dy kaisha

Shitet nga: Korabi 18 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Shes traktorin IMT 539 ne gjendje te mir per punë traktori ka goma te reja eshte i vitit 1992 dhe eshte me dy kaisha librezen e ka dhe te gjitha kka vetem 1800/ orê pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim