Imt 539 DLI 2003

Shitet nga: Korabi 01 Maj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes traktorin IMT 539 DLI viti i prodhimit 2003. Ne gjendje te rregullt me dokumenta me te gjitha dhe ka vetem 900 or pune mund ta shihni edhe ne video mund ta na kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim