Imt 539

Shitet nga: Korab 16 Dhj 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes traktora imt 539 ne gjendje te mir te gjithë dhe viti i prodhimit èshté nga 1987 - 1997 - 1998 - 2002 Sh per me teper mund të na kontaktoni 044613706
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim