Kosa me benxin

Shitet nga: ridvani 11 Mar 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Kosa me benxin shum e mir shitet dhe ndrrohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim