Kuke automatike per traktor imt 539 dhe pollug

Shitet nga: Ilir 27 Sht 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes Kuken automatike per traktor imt 539 . Origjinal gjithashtu kemi edhe polluge origjinale per traktor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim