Lug ngarkuese per traktor massey ferguson

Shitet nga: Altin 24 Nën 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes lug ngarkuese per traktor massey ferguson tipi 135,148,240,245,155,158,165,265,254 dhe shum lloje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim