Luga t bors me te gjitha pjest e reja bejm edhe ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Naim 10 Mar 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Siq shihet nfoto luga esht me tgjitha pjest komand t re gypa t hidraulikes si dhe te gjitha pjest tjera esht shum funksionale per me shum na kontakoni dhe binduni ju mirpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim