Makin per mbjelljen e misrit VALMIRI-COMERC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Valmiri comerc 08 Pri 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Kemii edhe makina tjera per mbjelljen e mistit grurit si dhe traktor frez eshum makina tjera bujqsore gjindemi ne magjistralen podujev merdar kilometri i par na vizitoni te valmiri comerc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim