Massey 274s 4×4

Shitet nga: Korabi 07 Mar 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes traktorin Massey Ferguson 274 i po sa ardhur nga jasht dhe eshte gjende te trregullt traktori ka 4800 or per info na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim