Massey Ferguson - 30-13

Shitet nga: xhafer 19 Jan 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes massey ferguson 30-13 ben pastrimin e dëborës dhe ben kositjen e barit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim