Massey Ferguson 148

Shitet nga: Altin 13 Pri 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes masey ferguson 148, viti 1975, ne gjendje shum te mire, i sapoardhur nga jasht posedon kabinen dhe multi powerin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim