Massey Ferguson 253

Shitet nga: Altin 14 Tet 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes massey ferguson 253 viti i prodhimit 1986 në gjendje shum të mir teknike timonin hidraulik dha kardonin me dy shpejtësi 540 dhe 1000 qmimi i volitshem dhe i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim