Massey Ferguson 374

Shitet nga: xhevdet haziri 11 Nën 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Massey Ferguson 374F
Viti i prodhimit 1990
Kuaj fuqi 58
Traktori ne rrotat e mbrama eshte 170 cm dhe ka mundesi te zhvendoset ne 146 cm gjersi.Ne rrotat e para gjithashtu.
Traktori eshte ne gjendje shume te mier
eshte 4x4 ,gomat pothuajse te reja ,

Per me teper na kontaktoni ne numrin e tel.
044307685
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim