Massey ferguson 135

Shitet nga: Altini 13 Pri 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 350 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes massey ferguson 135 ne gjendje te rregullt i posa ardhur nga jasht posedon edhe lugen ngarkuese dhe shitet sipas kerkeses edhe pa lug esht e mundur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim