Massey ferguson 148

Shitet nga: xhafer 17 Shk 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes traktorin 148 viti, 1977 në gjendje shum të mir teknike posedon timonin hidraulik dhe lugën ngarkuese dhe goma të reja 100%
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim