Massey ferguson 165

Shitet nga: altini 10 Sht 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes massey ferguson 165 posedon lugen ngarkuese ne gjendje te mir teknike dhe i sapo ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim