Massey ferguson 175s

Shitet nga: xhafer 13 Pri 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 350 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes massey ferguson 175s viti i prodhimit 1974 posedon edhe multi powerin dhe në gjendje të mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim